ÇEBİ NATURA GREEN OFFICE

Proje Özellikleri

Kategori: Ticari
Proje Tarihi: 2015
Lokasyon: Esenyurt
Toplam Proje Alanı: 22.000 m²
Ünite Adeti: 149 Ofis
Satış Ofisi: 0212 852 31 21

Proje Detayları

Projenin Web Sayfası ve Detaylı Bilgi İçin: http://www.cebinatura.com/


Benzersiz Ayrıcalık

Hemen teslim, çevreci, enerji tasarruflu ofisleri ile iş dünyasının yeni gözdesi olan Çebi Natura Green Office’te her katta brüt 65, 81, 90, 140 ve 142 metrekare olmak üzere 5 farklı tipte 12 ofis yer alıyor. Dilerseniz tek katı komple birleştirerek 1200 metrekarelik bir çalışma ortamı da yaratılabiliyor.

Sunduğu ayrıcalıkları ve eşsiz konumunun yanı sıra, çevreci ofisleri ile de fark yaratan bu benzersiz projede yer alan herkes kazanıyor. 12 kat home office, 2 kat dükkan ve 4 kat otoparktan oluşan Çebi Natura Green Office, tüm ofis sahiplerine, alışılmışın dışında bir iş dünyası sunuyor.

Gelir Çok, Gider Yok

Hemen teslim, çevreci, enerji tasarruflu ofisleri ile iş dünyasının yeni gözdesi olan Çebi Green Office’te her katta brüt 65, 81, 90, 140 ve 142 metrekare olmak üzere 5 farklı tipte 12 ofis yer alıyor. Dilerseniz tek katı komple birleştirerek 1200 metrekarelik bir çalışma ortamı da yaratılabiliyor.

Sunduğu ayrıcalıkları ve eşsiz konumunu yanı sıra, çevreci ofisleri ile de fark yaratan bu benzersiz projede yer alan herkes kazanıyor. 12 kat home office, 2 kat dükkan ve 4 kat otopark’tan oluşan Çebi Green Office, tüm ofis sahiplerine, alışılmışın dışında bir iş dünyası sunuyor

İşinize İyi Gelecek

Çebi Natura Green Office ile geleceğiniz emin ellerde. Boğaziçi Üniversitesi’yle ortak yapılan spesifik zemin etütleri sonrası, Türkiye’de yalnızca tarihi eserler ve çok özel kamu yapılarında uygulanan “Nonlinear Performance Analysis” yöntemi ile inşa edilen Çebi Natura Green Office, can kaybını sıfıra indiriyor ve %90’ın üzerinde hemen yeniden kullanımı sağlıyor. Çünkü Çebi Natura Green Office, hayatınıza ve işinize büyük değer veriyor ve sizleri geleceğe çağırıyor.

Tabiatımızda Ayrıcalık Var

İş dünyası, Çebi Natura Green Office ile İstanbul’un merkezinde ayrıcalıklarla dolu yeşil bir sayfa açıyor. 65, 81, 90, 140 ve 142 m2’lik 5 farklı büyüklükteki ofis seçeneklerinin yanı sıra, 1200 metrekareye kadar uzanan tam kat seçeneği ile Çebi Natura Green Office, herkes için mutlaka uygun bir alternatifi içerisinde bulunduruyor.

Güneş ışıklarından maksimum yarar sağlayan tasarımı ve her birim içerisinde temiz hava sirkülasyonu sunan özel balkonları ile Çebi Natura Green Office, iş dünyasına derin bir nefes aldırıyor.

Doğalı Yaşamak

Türkiye’nin ilk LEED Gold sertifikalı home office projesi Çebi Natura Green Office, doğal olarak kusursuz bir yaşamı sizlere sunuyor. Enerji tasarrufu sağlayan ofisleri, merkezi konumu, içerisinde golf ayrıcalığının bile olduğu sayısız ayrıcalığı ile Çebi Natura Green Office, herkesi beklentilerinin çok daha ötesinde bir yaşamla buluşturuyor.

12 kat home office, 2 kat dükkan ve 4 kat otoparktan oluşan Çebi Natura Green Office, akıllı bina sistemi, çevre dostu mimarisi ve üst düzey teknolojisi ile, geleceğe değer katıyor.

İstanbulda Parlayan Yıldız

Türkiye’nin ilk LEED GOLD sertifikalı home office projesi Çebi Green Office, sahip olduğu sayısız ayrıcalıkla iş dünyasının parlayan yıldızı oluyor. Enerji tasarrufu sağlayan tutumlu ofislerinin yanı sıra, gerek lokasyonu gerekse içerisinde bulunan bir çok özelliği ile işte kazanmayı alışkanlık haline getirenler Çebi Green Office’te buluşuyor.

Standartlar Yüksek

Çebi Natura Green Office’te benzersiz bir çalışma ortamı için her detay düşünüldü. Yüksek tavan ve açılabilir pencereleri ile daha ferah bir çalışma ortamı sunan Çebi Natura Green Office, stresinizi alıyor ve enerjinizi daima yüksek tutuyor. Daha sağlıklı bir çalışma ortamı için, çevreci kimliğine yakışır bir şekilde, her ofiste açılabilir pencereler sunan bu benzersiz dünyada, gerçekten işiniz iş oluyor.

Konum

Tarih boyunca, dünyanın daima en göz alıcı sahnesi olmuş İstanbul, Asya’dan Avrupa’ya uzanan bir masalı yaşatır bizlere adeta. Kültürlerin beşiği bu benzersiz şehir, dünden bugüne de dünya ekonomisinin ve ticaretinin en önemli merkezlerinden birisi olmuştur. Şimdi Çebi Natura Green Office ile, İstanbul iş dünyasında yepyeni bir sayfa açılıyor.